Günübirlik Turlar

Günübirlik İstanbul Turları: Günübirlik Istanbul Turları, her gün yapılabilmekle beraber, özel günübirlik turlar da hergün organize edeliyor. Her kösesi ayrı güzellige sahip olan İstanbul'u, ziyaret etmek isteyen ziyaretciler için hazirladıgımız Günübirlik İstanbul Turlarından birine katıp, istanbul'u daha kolay ve rehber eşliğinde gezebilirsiniz.


İstanbul Turu (Sabah) 1
İstanbul Turu (Sabah)

İstanbul Turu: Otelden alınma ile başlayan tur, rehber eşliginde, tarihi ve kültürel mekanlari kapsayan yarim gunluk bir turdur.

14 Reviews | 5.0/5

ASK PRICE

2.309 View


İstanbul Turu (Tam Gün) 1
İstanbul Turu (Tam Gün)

Klasik İstanbul Turu (Tam Gün): Otelden alınma ile başlayan tur, rehber eşliginde, Roma, Bizans ve Osmanli dönemlerinin tarihinde önemli yer tutmuş ve günümüze kadar varlığını devam ettirmiş, dönemlerinin en önemli eserleri olan Sultan Ahmet Camii, Hipodrum ( Atmeydani, Obeliskler) Ayasofya Muzesi, Kapalı Çarşı, Topkapi Sarayı Müzesi, Küçük Ayasofya Camii'ni kapsayan bir turdur.

7 Reviews | 5.0/5

ASK PRICE

1.400 View


Adalar Turu (Tam Gün) 1
Adalar Turu (Tam Gün)

Adalar Turu (Tam Gün): İstanbul'un yanı başında Bizans Prenses'inin bir zaman yaşadığı adalar topluklarında en güzelleri olan, Heybeli Ada, Kınalı Ada ve Büyük Ada'nın rehber eşliğinde gezilmesi kapsayan günübirlik bir tur dur.

5 Reviews | 5.0/5

ASK PRICE

1.128 View


Boğaz Turu (Tam Gün) 1
Boğaz Turu (Tam Gün)

Boğaz Turu (Öğle): Rehber eşliginde, İstanbul'un en güzel mekanlarının boğaz ile birlikte gezilmesi. Rehber eşliginde, Bizans Surlari, Misir Çarşisı, Boğazda tekne turu, Beylerbeyi Sarayı ve Çamlıca Tepesini kapsayan tam günluk bir turdur.

4 Reviews | 5.0/5

ASK PRICE

1.168 View


İstanbul Turu (Öğle) 1
İstanbul Turu (Öğle)

İstanbul Turu: Otelden alınma ile başlayan tur, rehber eşliginde, Topkapi Sarayı Müzesi, Küçük Ayasofya Camii gibi tarihi ve kültürel mekanlari kapsayan yarim gunluk bir turdur.

2 Reviews | 5.0/5

ASK PRICE

1.078 View


Büyükada Turu 1
Büyükada Turu

Büyükada Turu; İstanbul'un yanı başında deniz, doğanın iç içe olduğu bir yer oland Büyük Ada turu, rehber eşliğinde gezilmesi.

2 Reviews | 5.0/5

ASK PRICE

1.639 View


İki Kıta Turu 1
İki Kıta Turu

İki Kıta Turu (Öğle): Rehber eşliginde, Beylerbeyi Sarayı ve Çamlica tepesini kapsayan yarim gunluk bir İstanbul turudur.

1 Review | 5.0/5

ASK PRICE

1.016 View


Boğaz Turu (Öğle) 1
Boğaz Turu (Öğle)

Boğaz Turu (Öğle): Rehber eşliginde, İstanbul boğazını, Şehir surlarını ve en önemli ticaret merkezlerin den biri olan Mısır (Baharat) Çarşısın kapsamaktadır.

1 Review | 5.0/5

ASK PRICE

1.476 View


Boğaz Turu (Sabah) 1
Boğaz Turu (Sabah)

Boğaz Turu (Sabah): Rehber eşliginde, Bizans Surlari, Misir Çarşisı, Bogazda tekne ile gezintiyi kapsayan yarim gunluk bir turdur. Dolayisıyla, bütün bu güzellikleri kısa zamanda gezebilmenin de bir yoludur.

0 Review | 0.0/5

ASK PRICE

835 View


Büyük Ada Turu (Tam Gün) 1
Büyük Ada Turu (Tam Gün)

Büyükada Turu; İstanbul'un yanı başında deniz, doğanın iç içe olduğu bir yer oland Büyük Ada turu, rehber eşliğinde gezilmesi.

0 Review | 0.0/5

ASK PRICE

800 View

Latest Comments

Semih

5.0/5

03.02.2015

Eğlenceli tur oldu faytonla gezi de güzeldi keyif aldım faytondan sonra adayı daha detaylı gezme fırsatım oldu rehberimizin yardımıyla tarihi hakkında da bilgilendirildik. Zaten denizle yolucuğuçok severim. Bence herşey çok hoştu. Teşekkürler..


Demet

5.0/5

03.02.2015

Keyif aldığım bir gezi oldu otellerden alınıp otellere bırakıldık rehberimiz sıcak kanlı ve samimiydi ayrıca anlatımı da akıcıydı. Zaten Saray muhteşem Ayasofya camii ise ihtişamlı oluşu buraları gezerken o dönemi yaşıyormuşum gibi hissettim öyle ihtişamlı öyle büyüleyici bir gezi oldu benim için gerçekten çok güzeldi. Turu düzenleyenlere teşekkürlerimi iletiyorum.


Merve

5.0/5

03.02.2015

Daha önceden Klasik İstanbul sabah turuna katılmıştım gerçekten çok iyi vakit geçirdim araştırdığımda başka turlarınızı da gördüm ve bu Klasik Ada Turunuza katılmaya karar verdim adaları da çok merak ederdim ve şimdi iyikide kararımı bu turunuzda kullanmışım diyorum muhteşem bir tur mavi yolculuğun tadını çıkardım adalar ise fevkalade öyle zevkli oldu ki iyikide katılmışım diyorum güzel bir anı oldu benim için mutlaka tekrar farklı turunuza katılacağım bu sefer arkadaş grubumu toplayıp gelicem :) bu turuda diğer turlarıda arkadaşlarımla da gezmek isterim.


Gökhan

5.0/5

03.02.2015

aldığım servis gerçekten iyi otelden alınıp otele bırakılarak aynı zamanda da rehberin sıcaklığı turun kalitesini ortaya çıkarmış zaten boğazın eşsiz güzelliği ve tarihsel yapıları insanı bi huzura sürüklüyor verilen bu hizmet kaliteli olduğu gibi eğlenceli de oluror teşekkürler.


Gökhan

5.0/5

03.02.2015

Manzara sevenlerin tam anlamıyla katılması gereken bir tur muhteşem, hem tarih hem manzaranın tadını çıkartarak eğlenceli vakitler geçirebiliyorsunuz. Manzara seven herkese tavsiye ederim.


Gülcan

5.0/5

03.02.2015

Adaların güzelliğini keşfede keşfede çıkardığım günümü dolu dolu geçirdiğim bir tur oldu. Denizin,mavi yolculuğun keyfini çıkardım,eğlendim,öğrendim,yeni yeni insanlar tanıdım gerçekten çok zevk aldığım bu tur için turu düzenleyenlere çok teşekkür ederim. Rehberimizde çok samimiydi. herşey için teşekkürler. Farklı turlarınızada katılacağım muhakkak :)


Serkan Aydın

5.0/5

03.02.2015

Gezip gördüğüm en güzel,en görsel ve en bilgi birikimli turdu. Kültürümüzü tarihimizi tam anlamıyla yaşamış oldum rehberin anlatımı gerçekten akıcı olup turu daha da ilgi çekici olmasını sağladı. Farklı insanlarla tanışma fırsatı oldu ailenizle gezip dahat edebileceiğiniz bir tur herkese tavsiye ediyorum katılmalısınız bu tura kesinlikle..


Erkan Nebi

5.0/5

14.01.2015

Turda aldığım servis ve rehberlik hizmetlerinden son derece memnunum.Rehber hizmeti,mekanlar,manzaralar güzellikleriyle insanı resmen büyülüyor. Teşekkürler istanbultours.org ekibi.


Meryem

5.0/5

14.01.2015

Dolu dolu ve hoş vakit geçirdiğim bir gün oldu. Bir andan tarihi yerler bir taraftan şahane doğanın muazzam görüntüsü hepsini aynı gün bu turla yaşamış oldum gerçekten süperdi. Rehberimizinde konuya hakim olup akıcı anlatımıyla dahada bir zenginleşen tur oldu. Turu düzenleyenlere ve rehberimize teşekkürlerimi sunuyorum harikaydı..


Bahar

5.0/5

14.01.2015

Rehber eşliginde, tarihi ve kültürel mekanlari kapsayan bu tura katıldım.Tarihi yaşayarak keşfetmiş olduk rehberin eğlenceli ve tarihimizi en detaylı şekilde anlatması, bilgisinin tam oluşu da ayrıca turun kalitesini ortaya koyup ve bunu bizlere yaşatması çok keyif vericiydi. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler.


Ebru Ateş

5.0/5

14.01.2015

Arkadaşlarla katıldığımız bu tur rehberin akıcı anlatımıyla,sıcakkanlı ve güler yüzlü aynı zamanda da samimi oluşuyla bütünleşerek eğlenceli hale getirmesi turdan daha bir keyif almamızı sağladı. Gezimizden çok memnun kaldık. Manzaranın ve denizinde keyfini tam anlamıyla çıkartaran bir gezi oldu.Herşey çok güzeldi. Denizi seven herkese tavsiye ederim. Teşekkürler...


Hatice Atmaca

5.0/5

14.01.2015

5 arkadaş olarak katıldık tura eğlenceli,eğitici tarihi, yaşanmışlıkları hissederek gezdik sağolsun rehberimizde çok sıcakkanlı biriydi hepimizle teker teker ilgilendi. biz aynı arkadaş gurubuyla farklı turunuza katılmayı da düşünüyoruz. Tekrar görüşmek dileğiyle..


Mine Uslu

5.0/5

14.01.2015

Çok teşekkür ediyorum. herşey güzeldi. gezimizde rahat etmemiz için ellerinden geleni yaptılar. bundan sonra da tercihim yine siz olacaksınız.


Seval

5.0/5

14.01.2015

Boğazın eşsiz manzara keyfini yaşadım bu turda o kadar güzeldi ki hem tarihimi yaşadım hem tadını çıkarttım muhteşem manzaranın herkese tavsiye ederim. Teşekkürler.


Gülçin Sarıcan

5.0/5

13.01.2015

Eğlenceli görselliği tam anlamıyla yaşanılan ve keşif dolu tur için teşekkür ediyorum öncelikle. Öylesine içten ve zevkli bir gezi oldu bizim için arkadaşlarla çok hoş, dolu dolu vakitler geçirdik İstanbul turuna da katılmayı planlıyoruz bunun için irtibata geçicez sizinle. Herkese tavsiyem ailenizle veya arkadaşlarınızla mutlaka katılın.


Sezgin

5.0/5

13.01.2015

Bu turu gerçekten çok sevdim deniz,adalar, farklı insanlar ve dee adaları keşif ne kadar muhteşem olmuş rehberinde samimiliği,içtenliği gerçekten iyi bir tur tanıda doyum olmaz bir tur olmuş ben çok eğlendim açıkçası ve herkesede tavsiye ederim kaçırmayınnnn bu turuuu :D


Şebnem Sezgi

5.0/5

13.01.2015

Muhteşem tek kelimeyle muhteşem bi tur oldu. Gerçekten çok eğlenceli görselliğiyle olsun Rehberimizin coşkusuyla olsun tüm tarihi yaşayarak gezilmesi olsun büyüleyici bir tur oldu. Rehberimiz de çok samimi ve içten biriydi ilgili olmasına bayıldım. Sanırım farklı turlarınıza da katılmak isticem :) Organizasyon süperdi teşekkürler .....


Derya Büyükel

5.0/5

13.01.2015

Merhabalar Ne kadar eğlenceli ve bir o kadarda kültür katan bir tur oldu insanın geçmişini görmesi yaşanmışlıkları hissetmesi gerçekten çok etkileyiciydi. Bu güzel duyguları yaşamamıza sebep olan istanbultour.org ekibine teşekkürlerimi ietiyorum.


Fatih Alaca

5.0/5

25.12.2014

Verdiğiniz, paraya değicek bir organizasyon.


Mustafa Durmaz

5.0/5

25.12.2014

Turun engüzel bölümü, hiç bilmediğiniz insanlarla tanışma ve konusma fırsatı. Rehber ingilizce ve türkçe anlatıyor.