Günübirlik Turlar

Günübirlik İstanbul Turları: Günübirlik Istanbul Turları, her gün yapılabilmekle beraber, özel günübirlik turlar da hergün organize edeliyor. Her kösesi ayrı güzellige sahip olan İstanbul'u, ziyaret etmek isteyen ziyaretciler için hazirladıgımız Günübirlik İstanbul Turlarından birine katıp, istanbul'u daha kolay ve rehber eşliğinde gezebilirsiniz.


İstanbul Turu (Sabah) 1
İstanbul Turu (Sabah)

İstanbul Turu: Otelden alınma ile başlayan tur, rehber eşliginde, tarihi ve kültürel mekanlari kapsayan yarim gunluk bir turdur.

14 Reviews | 5.0/5

ASK PRICE

2.815 View


İstanbul Turu (Tam Gün) 1
İstanbul Turu (Tam Gün)

Klasik İstanbul Turu (Tam Gün): Otelden alınma ile başlayan tur, rehber eşliginde, Roma, Bizans ve Osmanli dönemlerinin tarihinde önemli yer tutmuş ve günümüze kadar varlığını devam ettirmiş, dönemlerinin en önemli eserleri olan Sultan Ahmet Camii, Hipodrum ( Atmeydani, Obeliskler) Ayasofya Muzesi, Kapalı Çarşı, Topkapi Sarayı Müzesi, Küçük Ayasofya Camii'ni kapsayan bir turdur.

7 Reviews | 5.0/5

ASK PRICE

2.240 View


Adalar Turu (Tam Gün) 1
Adalar Turu (Tam Gün)

Adalar Turu (Tam Gün): İstanbul'un yanı başında Bizans Prenses'inin bir zaman yaşadığı adalar topluklarında en güzelleri olan, Heybeli Ada, Kınalı Ada ve Büyük Ada'nın rehber eşliğinde gezilmesi kapsayan günübirlik bir tur dur.

5 Reviews | 5.0/5

ASK PRICE

1.566 View


Boğaz Turu (Tam Gün) 1
Boğaz Turu (Tam Gün)

Boğaz Turu (Öğle): Rehber eşliginde, İstanbul'un en güzel mekanlarının boğaz ile birlikte gezilmesi. Rehber eşliginde, Bizans Surlari, Misir Çarşisı, Boğazda tekne turu, Beylerbeyi Sarayı ve Çamlıca Tepesini kapsayan tam günluk bir turdur.

4 Reviews | 5.0/5

ASK PRICE

1.647 View


İstanbul Turu (Öğle) 1
İstanbul Turu (Öğle)

İstanbul Turu: Otelden alınma ile başlayan tur, rehber eşliginde, Topkapi Sarayı Müzesi, Küçük Ayasofya Camii gibi tarihi ve kültürel mekanlari kapsayan yarim gunluk bir turdur.

2 Reviews | 5.0/5

ASK PRICE

1.440 View


Büyükada Turu 1
Büyükada Turu

Büyükada Turu; İstanbul'un yanı başında deniz, doğanın iç içe olduğu bir yer oland Büyük Ada turu, rehber eşliğinde gezilmesi.

2 Reviews | 5.0/5

ASK PRICE

2.091 View


İki Kıta Turu 1
İki Kıta Turu

İki Kıta Turu (Öğle): Rehber eşliginde, Beylerbeyi Sarayı ve Çamlica tepesini kapsayan yarim gunluk bir İstanbul turudur.

1 Review | 5.0/5

ASK PRICE

1.362 View


Boğaz Turu (Öğle) 1
Boğaz Turu (Öğle)

Boğaz Turu (Öğle): Rehber eşliginde, İstanbul boğazını, Şehir surlarını ve en önemli ticaret merkezlerin den biri olan Mısır (Baharat) Çarşısın kapsamaktadır.

1 Review | 5.0/5

ASK PRICE

1.940 View


Boğaz Turu (Sabah) 1
Boğaz Turu (Sabah)

Boğaz Turu (Sabah): Rehber eşliginde, Bizans Surlari, Misir Çarşisı, Bogazda tekne ile gezintiyi kapsayan yarim gunluk bir turdur. Dolayisıyla, bütün bu güzellikleri kısa zamanda gezebilmenin de bir yoludur.

0 Review | 0.0/5

ASK PRICE

1.280 View


Büyük Ada Turu (Tam Gün) 1
Büyük Ada Turu (Tam Gün)

Büyükada Turu; İstanbul'un yanı başında deniz, doğanın iç içe olduğu bir yer oland Büyük Ada turu, rehber eşliğinde gezilmesi.

0 Review | 0.0/5

ASK PRICE

1.242 View