İstanbul Turu (Sabah)

İstanbul Turu (Sabah) 1

İstanbul Turu: Otelden alınma ile başlayan tur, rehber eşliginde, tarihi ve kültürel mekanlari kapsayan yarim gunluk bir turdur.

Departure: HergünDuration:4 saatASK PRICE

14 Reviews | 5.0/5

5 Star
14 Reviews
4 Star
0 Reviews
3 Star
0 Reviews
2 Star
0 Reviews
1 Star
0 Reviews

2.810 people looked this tour

Last Review

Turda aldığım servis ve rehberlik hizmetlerinden son derece memnunum.Rehber hizmeti,mekanlar,camiler ve müzelerin güzellikleriyle şahane bir gezi oldu keyif aldım ve tekrar arkadaş grubumla katılmak istiyorum. Bize bu hizmeti veren istanbultours.org çalışanlarına teşekkürlerimi iletiyorum..

Koray Dervişoğlu - 5.0/5 - 18.12.2014

Tour Details

İstanbul Turu (Sabah)

1 Gün.: İstanbul Turu (Sabah) 

08:30 Otelden alma servisi ile Bizans Kalıntıları turu başlar.

Bizans Kalıntıları Turu Sultan Ahmet Camii, Hipodrum ( Atmeydani, Obeliskler) Ayasofya Muzesi, Kapalı Çarşı'yı kapsar ve rehber eşliğinde Klasik İstanbul Turu yapmıy olur ve tarihi yarım adadanın en önemli geçmişe ışık tutan kalıntılarını gezmiş olursunuz. 

Klasik İstanbul turu, Istanbul'da Roma ve Bizans dönemlerinde gösteri ve spor etkinliklerinin yapıldıgı yer olarak kullanılan eski hipodrum'dan (At meydanı) başlıyoruz. Hipodrum gezisinin ardında, Sultan Ahmet Camii ve Aya Sofya Müzesi (Önce Kilise, sonra ise Camii Olarak hizmet vermistir.) ardında, İstanbul'un en büyük Kapalı Çarsısınında ziyareti ile sonaerir.

12:30 Tursonunda, misafirler otellerine bırakılarak tur sona erdirilir.

Klasik İstanbul Turu (Tüm Günlük Istanbul Turu) >>

Tour Includes

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Rehberlik servisleri.
Turdan once otelden alma.
Turdan sonra otele bırakma.
Araçla Ulaşim servisleri.

Reviews

5.0/5

Turda aldığım servis ve rehberlik hizmetlerinden son derece memnunum.Rehber hizmeti,mekanlar,camiler ve müzelerin güzellikleriyle şahane bir gezi oldu keyif aldım ve tekrar arkadaş grubumla katılmak istiyorum. Bize bu hizmeti veren istanbultours.org çalışanlarına teşekkürlerimi iletiyorum..


5.0/5

Rehber eşliginde, tarihi ve kültürel mekanlari kapsayan bu muhteşem tura katıldım.Tarihi yaşayarak keşfetmiş olduk rehberin eğlenceli ve tarihimizi en detaylı şekilde anlatması, bilgisinin tam oluşu da ayrıca turun kalitesini ortaya koyup ve bunu bizlere yaşatması çok keyif veriydi. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler.


5.0/5

en eski kapalı çarşılarından biri olan kapalı çarşısıyla olsun,muhteşem müzeleriyle olsun,ihtişamlı camileriyle ve de başarılı rehberiyle bütünleşen ve bunu bizlere sunasn istanbultours.org a teşekkürlerimi sunuyorum en kısa sürede tekrar görüşmek dileğiyle.


5.0/5

Misafirlerine gösterdikleri ilgi,alaka,sıcakkanlılık ve de gezilen müthiş bir tarih camilerimiz,müzelerimiz her bir bölgesi yaşanmışlık kokan bu yeri görmeyen kalmamasını tavsiye ediyorum. Muhakkak katılın bu tura çok beğendim açıkçası teşekkürler istanbultours.org ailesi...


5.0/5

5 kişi olarak katildigimiz bu tür bize tarihimizi tekrar yaşattı.tabiki Rehberiniz sayesinde...Güler yüzü akıcı anlatımıyla bizi çok memnun etti.servisinizden son derece memnun kaldık.tekrar görüşmek dileğiyle Teşekkürler. ...


5.0/5

İstanbul kentinin merkezinde yer alan dünyanın en büyük ve en eski kapalı çarşılarından biri olan kapalı çarşı içinde sakladığı tarih ve kültür hazineleri ile,bu ecdat yadigarına sahip çıkacak insanlar olarak sadece müşteri gibi değil ortağı ve misafiri gibi gezdik rehberimizinde tam bilgi sahibi olması tarihimizi sanki yaşayarak turu yapmamıza vesile oldukları için istanbultours.org a teşekkürlerimi sunuyorum. Farklı turlar düzenlediğinizde ilk tercihim siz olacaksınız.


5.0/5

Ayasofya; sanat ve mimarlık tarihi bakımından dünyanın en önde gelen anıtlardan biri olup, dünyanın 8. harikası olarak gösterilmektedir ve bu muhteşem müzeyi keşfetmek paha biçilemez. Rehberin anlatımıyla ve bizlerle ayrı ayrı ilgilenmesiyle bu tur çok eğlenceli oldu. Görmeden gecmemeniz gereken muze,camiler ve tabiki çarşı harikaydı herkese tavsiyem muhakkak bu tura katılmalısınız. Teşekkürler ..


5.0/5

Grup olarak tura katıldık gercekten hersey harikaydı. Hem eğlenebilecek hemde tarihimizi yeniden keşfetmek inanılmaz zevkli ,rehber hizmeti çalışanların güler yüzü anlayısı da eklenince bu paraya bu hizmet gerçekten muhateşem teşekkürler


5.0/5

Bu tura altı kisilik bir arkadas grubu olarak katıldık. Encok rehberin herkesle ilgilenmesini begendim. Ayrıca tarih ve kultur hakkında tam donanımlı biri (Bir Rehber) ile gezmek cok farklı.


5.0/5

Arkadaşlarla katıldığımız bu tur rehberin akıcı anlatımıyla,sıcakkanlı ve güler yüzlü aynı zamanda da samimi oluşuyla bütünleşerek eğlenceli hale getirmesi turdan daha bir keyif almamızı sağladı. Gezimizden çok memnun kaldık. Herşey çok güzeldi. Tavsiye ederim. Teşekkürler...


5.0/5

Merhabalar, daha önce ramazan bayramında ailemle tura katılmıştım personelin sıcakkanlı ve ilgili hali turla birleşince şahane bir tur olmuştu.Çok eğlenceli ve tarihimizi yaşatan bu tura şimdi kısmet olursa arkadaş grubu ile katılmayı planlıyoruz..


5.0/5

Biz bu tura 4 arkadaş olarak katıldık.Rehberin bilgisi ve anlatımına hayran kaldık. Personeli ve gezi tek kelimeyle harikaydı.Başka turlar da var mıdır? eğer varsa tereddütsüz Istanbultours.org ile seyahat etmek isteriz, teşekkürler.


5.0/5

Öncelikle Istanbultours.org çalışanlarına, misafirlerine gösterdikleri sıcak ilgiden dolayı teşekkür ederim. Bu tura muhakkak katılmanızı öneririm. Mekanlar, rehber hizmeti, çalışanların güler yüzü, anlayışı ve her bölgesi tarih kokan bu hizmet gerçekten muhateşemdi. Teşekkürler.


5.0/5

Eger istanbula yolunuz duserse, gormeden gecmemeniz gereken muze ve camiler burada, bir goz atın, ben bu tura katıldım, turda aldıgım servis ve rehberlik hizmetlerinden son derece memnunum, duzunenlerin dikkatine.

Write Review For İstanbul Turu (Sabah)